W SOBOTĘ UTRUDNIENIA NA GRAJEWSKICH ULICACH

W sobotę 11 maja po raz XXV odbędzie się w Grajewie Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Tym razem uczestnicy rywalizować będą na nowej trasie. Z tego powodu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Biegi dla dzieci odbędą się na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konstytucji 3 Maja.

Natomiast w godzinach 11.oo– 12.30 utrudniony będzie odcinek wyjazdu z boiska SP 4 przy ul. Konstytucji 3 Maja do ciągu pieszo – rowerowego ulicy Ekologicznej. Podobnie będzie na ulicy Jana Pawła II. Dopuszczona do ruchu będzie ul. Ekologiczna, Jana Pawła II i Topolowa. Zawodnicy biegną też ścieżką przy ul. Białostockiej do Koszarówki. Tam pobiegną chodnikiem ul. Długiej i Spacerowej oraz ul. Topolowej. Prosimy uważać z wyjazdu z ul. 9 PSK na ul. Ekologiczną.

 

Organizatorzy serdecznie proszą właścicieli garaży sąsiadujących z ul. Ekologiczną, by wyjeżdżali z pominięciem tej ulicy w godz. 11.oo – 12.30. Utrudniony też będzie przez kilkanaście minut wjazd z ulicy Targowej na Konstytucji 3 Maja. W tym czasie utrudniony też będzie wjazd na parkingi przy Muzeum Mleka i Pływalni.

Wszystkie ciągi i ulice pilnować będą wyraźnie oznaczone służby, taśmy zabezpieczające oraz będą tablice informacyjne.

Za utrudnienia Organizatorzy serdecznie przepraszają i proszą o wyrozumiałość z powodu utrudnień. Zapraszamy do kibicowania i wspierania uczestników Biegu Wilka.

Organizatorzy Biegu