13 Bieg Sylwestrowy w Grajewie

29 grudnia 2018 r.

W sobotę po Świętach Bożego Narodzenia przy jesiennej pogodzie w parku Wolności w Grajewie odbył się XIII Koleżeński Bieg Sylwestrowy pod patronatem burmistrza Grajewa. Udział wzięło blisko sto biegaczek i biegaczy w różnym wieku z woj. podlaskiego i warmińsko – mazurskiego, którzy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych na dystansach od 150 m do ok. 3000 m. Największą popularnością cieszył się bieg integracyjny, w którym wzięli udział zaproszeni goście oraz rodzice i opiekunowie dzieci biorących udział w imprezie. Dla wszystkich była to dobra okazja do poruszania się po kilku dniach świątecznego leniuchowania i spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Bieg Sylwestrowy - Grajewo 2018

zmiana daty - 29 grudnia (sobota)

Zapraszamy na 13 bieg sylwestrowy w Grajewie. Ustaliliśmy, że odbędzie się on w pierwszą sobotę po świętach. Czy to dobry pomysł - sprawdzimy. Ponieważ jest to 13. edycja tego wydarzenia, należ zabrać ze sobą talizmany, szczęśliwe gadżety, czarne koty, zaprzyjaźnione czarownice lub babki do odczyniania uroków, krasnale, skrzaty i wszystko to, co pozwoli uniknąć pecha. Niewykluczone, że będzie potrzebny dobry humor.

Regulamin biegu w czytaj więcej:

KOLEŻEŃSKI BIEG SYLWESTROWY W GRAJEWIE

27 grudnia 2017 r. - sprawozdanie

Tradycyjnie w pierwszy dzień po Świętach Bożego narodzenia Klub Sportowy Maratonka Grajewo i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizują Koleżeński Bieg Sylwestrowy pod patronatem burmistrza miasta dla prawdziwych miłośników spędzania wolnego czasu na bieganiu. W tym roku po raz dwunasty biegano po alejkach Parku Wolności. Na trasach dla dzieci, młodzieży i dorosłych rywalizowało blisko 100 zawodniczek i zawodniczek w różnym wieku od najmłodszych biegnących z rodzicami po prawdziwych seniorów. Poza mieszkańcami Grajewa i okolic na starcie byli biegacze m. in. z Warszawy, Grodziska Maz., Łomży, Ełku, Moniek, Prostek i innych zakątków regionu.

Do pokonania mieli w zależności od kategorii wiekowej od 250 do 3200 m. I każdy ukończył bieg. Dodatkowo odbył się bieg integracyjny z udziałem uczestników biegu i zaproszonych gości. Wśród honorowych starterów nie zabrakło posła Kazimierza Gwiazdowskiego, burmistrza miasta Dariusza Latarowskiego i przewodniczącej rady Miasta Haliny Muryjas - Rząsy.

Gitara, kolędy, Czerwony Kapturek, Bałwan... i takie tam klimaty

27 grudnia 2017 - trochę refleksji i zdjęć z 12 Biegu Sylwestrowego

Pogoda wymarzona do biegania. Chociaż rano było, można powiedzieć, nieprzyjemnie. Jednak w porę wyszło słońce i w zasadzie się wypogodziło. Jednak nadal chłód doskwierał, zwłaszcza takim jak ja, czyli niebiegającym. Tłumów zawodników dzisiaj nie zobaczyliśmy, ale atmosfera była zacna. W miarę pojawiania się nowych kostiumów rósł poziom humoru w społeczeństwie. Impreza przebiegła sprawnie. Wszyscy, którzy ukończyli bieg otrzymywali jakiś upominek lub słodycze.

Bieg Sylwestrowy A.D. 2017

Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na przebieżkę 27 grudnia 2017 roku do parku miejskiego za urzędem miasta. Na przebieżkę, bo dystans niewielki, a świąteczna pora nie zachęca do wielkich biegowych wyczynów. Będzie śpiewanie kolęd, gorąca herbata, może jakieś słodycze. Przebieramy się w stroje karnawałowe. Ponoć ma być nagrodzony najciekawszy. Jak ktoś stroju nie będzie miał, to nie szkodzi. Może wystartować bez… Oczywiście nie całkiem bez, bo się przeziębi.

Zapraszamy na 11 Bieg Sylwestrowy w Grajewie

27 grudnia 2016 r. godz. 10.00

regulamin biegu